Dzień dobry! Jeżeli znacie jakieś rozwiązania technologiczne zwiększające bezpieczeństwo maszynowe na terenie przedsiębiorstwa, koniecznie wspomnijcie o nich na łamach niniejszego tematu. Czekam na Wasze posty!
Rozwiązania technologiczne zwiększające bezpieczeństwo maszynowe to przykładowo:
- sterowniki przemysłowe Allen-Bradley GuardLogix,
- kolumny sygnalizacyjne,
- wyłączniki bezpieczeństwa Allen-Bradley,
- dobiegometr HHB SafetyMan DT2.
Ww. rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa maszynowego w szerszym zakresie omówione zostały, w razie czego, na łamach następującego portalu internetowego:
https://racontrols.pl/bazawiedzy/bezpiec...n-i-ludzi/