Silve Art
O zjazdach fanów anime i manga - Wersja do druku

+- Silve Art (http://silveart.pl)
+-- Dział: Tematy pozostałe (http://silveart.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Hyde Park (http://silveart.pl/forum-11.html)
+--- Wątek: O zjazdach fanów anime i manga (/thread-16.html)



O zjazdach fanów anime i manga - Coma - 01-24-2021

Witajcie! Chciałbym zapytać Was, co robią uczestnicy na zjazdach fanów anime i manga? Po co one są w ogóle organizowane?


RE: O zjazdach fanów anime i manga - Boecrud - 01-24-2021

W zjazdach fanów anime i manga biorą udział przede wszystkim dzieci i młodzież, żeby:
- posiąść nową wiedzę o anime i manga,
- sprawdzić się w różnych konkursach,
- podzielić się swoimi refleksjami z innymi,
- poznać nowe osoby (np. żeby później razem pojechać na obóz otaku),
- pozyskać nowe gadżety,
- pochwalić się swoimi strojami (dotyczy to tzw. Cosplayerów).
W razie czego, to wiele pożytecznych informacji dotyczących tego zagadnienia można znaleźć na stronie https://www.kogis.pl/rodzaje-obozow/anime-i-manga/