![]() |
|
O zjazdach fanów anime i manga - Wersja do druku +- Silve Art (http://silveart.pl) +-- Dział: Tematy pozostałe (http://silveart.pl/forum-10.html) +--- Dział: Hyde Park (http://silveart.pl/forum-11.html) +--- Wątek: O zjazdach fanów anime i manga (/thread-16.html) |
O zjazdach fanów anime i manga - Coma - 01-24-2021 Witajcie! Chciałbym zapytać Was, co robią uczestnicy na zjazdach fanów anime i manga? Po co one są w ogóle organizowane? RE: O zjazdach fanów anime i manga - Boecrud - 01-24-2021 W zjazdach fanów anime i manga biorą udział przede wszystkim dzieci i młodzież, żeby: - posiąść nową wiedzę o anime i manga, - sprawdzić się w różnych konkursach, - podzielić się swoimi refleksjami z innymi, - poznać nowe osoby (np. żeby później razem pojechać na obóz otaku), - pozyskać nowe gadżety, - pochwalić się swoimi strojami (dotyczy to tzw. Cosplayerów). W razie czego, to wiele pożytecznych informacji dotyczących tego zagadnienia można znaleźć na stronie https://www.kogis.pl/rodzaje-obozow/anime-i-manga/ |