Oglądanie TV

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#3
Już jakiś czas temu doszedłem do wniosku, że odpuszczam sobie oglądanie TV, bo poziom większości nadawanych programów jest żenujący. Telewizor jednak posiadam – oglądam na nim filmy z Internetu.
Odpowiedz
#3
Już jakiś czas temu doszedłem do wniosku, że odpuszczam sobie oglądanie TV, bo poziom większości nadawanych programów jest żenujący. Telewizor jednak posiadam – oglądam na nim filmy z Internetu.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Oglądanie TV - przez Sade - 01-23-2021, 12:11 PM
RE: Oglądanie TV - przez Coma - 01-23-2021, 12:12 PM
RE: Oglądanie TV - przez Vorsre - 01-23-2021, 12:13 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości