01-23-2021, 12:13 PM
Już jakiś czas temu doszedłem do wniosku, że odpuszczam sobie oglądanie TV, bo poziom większości nadawanych programów jest żenujący. Telewizor jednak posiadam – oglądam na nim filmy z Internetu.
|
01-23-2021, 12:13 PM
Już jakiś czas temu doszedłem do wniosku, że odpuszczam sobie oglądanie TV, bo poziom większości nadawanych programów jest żenujący. Telewizor jednak posiadam – oglądam na nim filmy z Internetu.
01-23-2021, 12:13 PM
Już jakiś czas temu doszedłem do wniosku, że odpuszczam sobie oglądanie TV, bo poziom większości nadawanych programów jest żenujący. Telewizor jednak posiadam – oglądam na nim filmy z Internetu.
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
Oglądanie TV - przez Sade - 01-23-2021, 12:11 PM
RE: Oglądanie TV - przez Coma - 01-23-2021, 12:12 PM
RE: Oglądanie TV - przez Vorsre - 01-23-2021, 12:13 PM
|